Przejdź do treści

Plisy w systemie bezinwazyjnym

  • przez

Plisy w systemie bezinwazyjnym w ostatnich latach zyskują mocno na popularności głównie ze względu na prostotę montażu. Plisy z tego typu rozwiązaniem montażowym może zamontować osoba bez zaawansowanych umiejętności majsterkowicza. Nie trzeba nawet posiadać do montażu żadnych specjalistycznych narzędzi. Wystarczą chęci i odrobina wolnego czasu.

Inną zaletą plisy w systemie bezinwazyjnym jest fakt, że aby zamontować te osłony nie trzeba przykręcać żadnych śrub. Tym samym nie ingeruje się w żaden sposób w okna. Jest to niezwykle ważne w przypadku gdy chcemy zasłonić okna, a mieszkanie jest wynajęte. Bardzo często wtedy jego właściciel nie życzy sobie wkręcania się nawet w listwy przyszybowe.

Wyróżniamy wiele systemów rozwiązań bezinwazyjnych. Najbardziej podstawowym typem jest rozwiązanie tego typu:

Wyróżniamy wiele systemów rozwiązań bezinwazyjnych. Najbardziej podstawowym typem jest rozwiązanie tego typu. Niestety ten typ mocowań nie pozwala na równe ułożenie sznurków od plisy, przez co , wielu Klientów zwraca uwagę na brak estetyki przy takim rozwiązaniu.

plisy w systemie bezinwazyjnym

Jednym z popularniejszych rozwiązań jest zmodyfikowana wersja mocowań bezinwazyjnych stosowana od wielu lat w żaluzjach drewnianych oraz roletach rzymskich. Mocowania te kosztują więcej niż opisywane wcześniej, ale zapewniają trwalszy sposób mocowań oraz równe ustawienie sznurków, które wpływa na płynne działanie plisy.

Przykłady mocowań bezinwazyjnych – przyklejanych:

Więcej o plisach można znaleźć TUTAJ. Nasze realizacje dostępne są na instagramie pod tym linkiem -> KLIK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *